Opinie

Firma była idealna i przyjęli mnie doskonale, od pierwszego do ostatniego dnia pomagając mi w integracji z całym zespołem, a także w odnalezieniu się w mieście… Mój opiekun pomagał mi, jak tylko umiał, i nawet kilka razy pokazywał mi różne miejsca w okolicach. W firmie przydzielono mi miejsce we wspólnej przestrzeni obok innych pracowników (na innych praktykach siedziałem bardziej odizolowany) i udostępniono mi wszelkie potrzebne do pracy materiały. Nauczyłem się nowych rzeczy oraz udoskonaliłem znajomość innych.

Carlos / Web applications development/ Warszawa

Bardzo dobra firma przyjmująca, opiekun ze strony firmy bardzo profesjonalny – traktował mnie doskonale tak pod względem zawodowym jak i osobistym. Atmosfera pracy z pozostałymi pracownikami firmy tak samo dobra, czasami były problemy komunikacyjne, ale wszystkie zawsze udawało się szybko rozwiązać.

Francisco José / Microcomputer System and Networking/ Warszawa

Praktyki okazały się lepsze niż się spodziewałem. Myślałem, że nie będę wykonywał ważnych zadań, ale zaskoczyło mnie to, że zacząłem od zadań prostych, a pod koniec praktyk realizowałem projekty wysyłane do klientów. Jestem bardzo zadowolony. Miałem okazję poczuć się jak pełnoprawny pracownik firmy, a nie praktykant, dlatego też nauczyłem się podczas praktyk naprawdę bardzo dużo.

Cristo / Projektowanie wnętrz/ Warszawa

To było wspaniałe doświadczenie. Współpracownicy traktowali mnie wspaniale, firma była zgodna z moim profilem studiów, a mój opiekun cały czas na bieżąco zajmował się mną i dbał o to, aby niczego mi nie brakowało. Ogólnie rewelacyjna atmosfera pracy.

Alejandra / Telekomunikacja/ Warszawa

Bardzo dobra atmosfera pracy. Wykonywałyśmy bardzo wiele różnego rodzaju zadań z zakresu naszej specjalizacji i nauczyłyśmy się wielu nowych rzeczy.

Alba / Projektowanie graficzne/ Warszawa

Firma okazała się fantastyczna. Prowadziła równolegle wiele projektów. Atmosfera w pracy była jednocześnie swobodna i bardzo profesjonalna. Zdecydowanie poleciłabym moją firmę dla studentów przyjeżdżających w przyszłości na praktyki.

 

Sofia / Robotyka Przemysłowa/ Warszawa

Cześć. Nazywam się Martina. Studiuję Telekomunikację. Wnioskowałam o stypendium Erasmus w Krakowie. Jak teraz sobie to przypominam, to myślę, że nie mogłam trafić w lepsze miejsce. Miasto jest przepiękne, wszystko jest bardzo tanie, a najlepsi ze wszystkiego są ludzie. Bardzo mili i zawsze gotowi do pomocy. Moje doświadczenie w firmie, która zgodziła się przyjąć mnie na praktyki było niesamowite i wciąż myślę o wszystkim, czego się tam nauczyłam i o tym, jak miło spędziłam tam czas. Zabieram ze sobą wspaniałe wspomnienia, doświadczenia i nowych przyjaciół. Jeśli mogłabym wrócić, zrobiłabym to bez zastanowienia. Zachęcam wszystkich, którzy będą mieli taką możliwość, do przyjazdu to tego pięknego miasta, bo nigdy tego nie zapomną.

Martina/ Telekomunikacja/ Kraków

Doświadczenie Erasmusa w Krakowie to jedno z najpiękniejszych doświadczeń w moim życiu. Poznałem cudownych ludzi, tak cudzoziemców jak i Polaków. Kraków ma bardzo bogate życie nocne, ale również bardzo dobry rynek pracy. Mimo tego, że na początku pobytu wszystko jest trochę utrudnione z uwagi na barierę językową, po paru tygodniach z pomocą słownika radzisz sobie bez problemu. Jest tu niesamowicie wiele ciekawych miejsc, a także łatwo można stąd niedrogo podróżować do innych miejsc w Europie.

Jorge/ Projektowanie/ Kraków

Dlaczego Kraków to dobry wybór na spędzenie Erasmusa? Bez wątpienia Kraków to idealne miejsce pod względem cen. Polska to kraj tani w porównaniu z Hiszpanią. Ma świetną atmosferę i dużo się tu dzieje codziennie. Przyjeżdża tu mnóstwo Erasmusów, dlatego też bardzo dużo imprez organizuje się dla nich, a w mieście jest niesamowicie dużo studentów. Tutejsi ludzie są bardzo mili i przyjaźni. Dodatkowo, Polska to kraj o ciekawej historii, również tej związanej z Holocaustem, co czyni Polskę wyjątkowym miejscem. Polska to również świetne miejsce jako baza wypadowa na niedrogie podróże do innych krajów europejskich. Zdecydowanie polecam! Spędziliśmy tutaj 3 miesiące, a moglibyśmy spędzić tutaj i cały rok. Moje doświadczenia były bardzo pozytywne i z chęcią bym tu wróciła.

Janire/ Dietetyka/ Kraków

Polska to fantastyczny kraj, ludzie są bardzo mili i przyjaźni, adaptacja na początku pobytu tutaj nie jest problemem. To bardzo atrakcyjne miejsce dla każdego młodego człowieka, który chce poznać nowych ludzi i zdobyć dobre doświadczenie zawodowe.

Eneko/ Administracja i Finanse/ Kraków