Praktyki w Krakowie

Kraków
– praktyki zawodowe w najpiękniejszym mieście Polski

Proyecto Ibérico zaprasza na praktyki zawodowe do Krakowa – magicznego starego miasta, które do zaoferowania ma dużo więcej niż tylko światowej sławy zabytki.

Kraków to miasto, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to zdecydowanie najbardziej popularny punkt docelowy dla turystów zagranicznych odwiedzających Polskę. Kraków to stare miasto o niezwykle interesującej historii, której ślady widoczne są na każdym kroku we wspaniałych zabytkach w całym mieście. To również wspaniałe miejsce dla wielbicieli dobrej kuchni, ciekawych tematycznych barów i lokali. Będąc jednym z najważniejszych ośrodków uniwersyteckich w Polsce, Kraków przyciąga każdego roku tysiące młodych ludzi, którzy przyjeżdżają tu studiować i pracować.

Kraków to dawna stolica Polski i dla wielu Polaków wciąż jest to najważniejszy ośrodek w całym kraju. Jako jedno z najważniejszych miast naszego kraju jest bardzo ważnym ośrodkiem gospodarczym, naukowym i kulturalnym, z tego powodu może się również pochwalić dynamicznie rozwijającym się rynkiem pracy. Wszystko to sprawia, że Kraków to idealne miejsce praktyk zawodowych.

Położenie:
na południu Polski,
stolica Małopolski

Liczba mieszkańców:
760 tys.

Powierzchnia:
327 km2

Dodatkowe informacje:
100 km do Zakopanego i gór Tatr,
ok. 300 km do Warszawy
(2 h 20 min pociągiem)

Zobacz praktyki w Warszawie!