Praktyki
DLA OBCOKRAJOWCÓW
W WARSZAWIE | KRAKOWIE | KATOWICACH

Nasza oferta praktyk

Proyecto Ibérico oferuje praktyki zawodowe w Polsce dla studentów zagranicznych z sektora kształcenia i szkolenia zawodowego VET a także dla studentów uczelni wyższych.

Jesteśmy partnerem wielu zagranicznych instytucji, dla których organizujemy praktyki w zakresie wielu profili kształcenia w ramach programu Erasmus Plus oraz innych programów stypendialnych.

Od ponad sześciu lat Proyecto Ibérico przyjmuje w Polsce studentów zagranicznych, którym praktyki Erasmus w naszym kraju pozwoliły zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe, a także rozwinąć kompetencje językowe i personalne.

Sektory praktyk

Dowiedz się, w jakich sektorach
można odbyć praktyki
z pomocą Proyecto Ibérico!

Zakwaterowanie

Dla studentów korzystających z naszej oferty
praktyk zawodowych oferujemy dodatkowo różne
warianty zakwaterowania.

Ponad 800 zadowolonych praktykantów

Przeczytaj opinie osób, które skorzystały z naszych usług.

Zobacz najczęściej zadawane pytania

Proyecto Ibérico

Proyecto Ibérico to dynamicznie rozwijająca się firma założona w 2011 roku. Zajmujemy się między innymi organizacją praktyk zawodowych dla studentów, koordynacją zagranicznych kursów językowych, jak również organizacją kursów i szkoleń językowych dla firm oraz tłumaczeniami zwykłymi i przysięgłymi z języka hiszpańskiego.

Naszą dewizą jest jakość. Wszystkie zlecenia wykonujemy dokładnie i polegamy jedynie na rozwiązaniach i kontrahentach wcześniej przez nas osobiście sprawdzonych.

Galeria zdjęć

Zobacz zdjęcia studentów, którzy odbyli swoje praktyki w Krakowie i Warszawie.