Nasza oferta

Dlaczego my?

12 lat
doświadczenia

Ponad 1000
klientów

Najwyższa
jakość usług

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie organizacji praktyk dla studentów zagranicznych w Polsce. Dzięki ogromnemu doświadczeniu rocznie przyjmujemy ponad 300 studentów. Znajomość wielu języków obcych umożliwia nam sprawną komunikację ze wszystkimi uczestnikami wymiany i dzięki temu potrafimy trafnie dopasować i zapewnić firmę przyjmującą dla każdego profilu studenta.

Co nas wyróżnia

dzięki któremu zapewniamy pomoc w kwestii niezbędnych dokumentów zawiązanych z programem Erasmus+, co znacznie ułatwia pracę koordynatorom oraz firmom przyjmującym studentów na praktyki.

Dzisiaj praktycznie każdy zna język angielski. My poszliśmy o krok dalej, poza angielskim posługujemy się językiem naszych studentów: znamy hiszpański, portugalski oraz polski. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że nic nie ułatwia tak całego procesu praktyk jak dobra komunikacja. Fakt ten bardzo doceniają współpracujące z nami uczelnie oraz nasi studenci.

W swoim gronie mamy osoby, które ukończyły studia filologiczne, psychologię, informatykę, architekturę oraz projektowanie wnętrz.
Pozwala nam to na dokładne dopasowanie kierunków studiów praktykanta do profilu firmy przyjmującej go na praktyki.

Wiele lat doświadczeń pozwoliło nam na stworzenie ogromnej bazy firm partnerskich. Tylko w Krakowie i Warszawie mamy ponad 500 firm, które nam zaufały i skorzystały z naszego programu.

Podczas pobytu za granicą zarówno studenci jak i ich rodzice muszą mieć pewność, że w razie wypadku mają na kogo liczyć. Daje im to ogromne poczucie bezpieczeństwa.

Wszystkie osoby z naszego zespołu, jeszcze jako studenci, uczestniczyły osobiście w programie Erasmus. Dzięki temu wiemy, jakie są najczęstsze obawy i problemy związane nie tylko z samymi praktykami, ale również ze zwykłym, codziennym życiem za granicą z dala od domu.

dzięki temu czujemy się, jakbyśmy w ogóle nie pracowali.
Kontakt z młodymi ludźmi z różnych krajów, mówienie w obcych językach oraz satysfakcja i uśmiech naszych klientów, to elementy, które motywują nas do działania.

Zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci to głównie studenci, osoby, które znajdują się dopiero na początku ścieżki swojej kariery, dlatego też dopasowujemy ceny do ich oczekiwań.

to niezależne i bardzo różnorodne osoby. Wiemy, że każdy jest inny, ma inne zdolności, cechy charakteru, obawy, dlatego do każdego podchodzimy w sposób indywidualny.